NAS QNAP TS-453BT3 - z napędem cztery na cztery

Dla mniej zorientowanych to nie jest samochód. NAS QNAP TS-453BT no nic innego jak sieciowa pamięć masowa, która właśnie pojawiła się w ofercie firmy QNAP. Producent wyposażył TS-453BT3 w cztery miejsca na dyski. Całość napędzana jest przez czterordzeniowy procesor stąd ten intrygujący tytuł newsa. A co jeszcze ciekawego znajdziemy na pokładzie?

QNAP TS-453BT3 został wyposażony w wyświetlacz OLED znajdujący się w górnej części urządzenia. Ponadto NAS dysponuje również wyjściem HDMI 4K. Pozwala to na odtwarzanie materiałów najwyższej jakości. Konstrukcja skierowana jest do niewielkich i średnich firm. Sercem TS-453BT3 jest czterordzeniowy procesor Intel Celeron J3455, który pracuje z częstotliwością 1,5 GHz, a w trybie burst zegar skacze do 2,3 GHz. Procesor jest wspierany przez 8 GB dwukanałowej pamięci RAM DDR3L. Prędkość odczytu została ustalona na 695 MB/s.

Warto również zaznaczyć, że QNAP TS-453BT3 jest sprzedawany z pilotem, co przekłada się na jeszcze łatwiejszą obsługę. Oprócz tego NAS posiada dwa porty Thunderbolt 3, które pozwalają osiągnąć transfer na poziomie 603 MB/s. Całość jest zarządzana przez system operacyjny QTS 4.3.

NAS QNAP TS-453BT3 jest już dostępny w sprzedaży.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież