Recenzja smartfona TP-Link NEFFOS Y5

TP-Link NEFFOS Y5

Do naszych redakcyjnych kątów trafił smartfon firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem NEFFOS Y5. TP-Link NEFFOS Y5 jest zaliczany do średniaków i jest w zasięgu, praktycznie każdego portfela. Firma TP-Link jest znana bardziej z produkcji sprzętu sieciowego aniżeli z produkcji smartfonów. Z tego tytułu bardzo chętnie przyjrzymy się rozwiązaniom proponowanym przez TP-Linka. Zachęcamy do dalszej lektury, w której znajdą się zarówno wady, jak i zalety NEFFOS Y5.

Telefon myPhone Hammer Delta - rozwiązanie dla twardzieli

Telefon myPhone Hammer Delta

Do naszej redakcji trafił telefon, którego nazwa sugeruje, że jest niezniszczalny. Mowa tutaj o telefonie Hammer Delta. Producent urządzenia gwarantuje, że telefon jest odporny na pył i wodę. W niniejszej, krótkiej recenzji pojawią się nasze uwagi oraz zalety i wady dotyczące telefonu Hammer Delta.

Asus ZenFon 4 – budżetowy smartfon dla Kowalskiego

Asus ZenFon 4 to pierwszy model tajwańskiego producenta, który pojawił się na naszym redakcyjnym biurku. Urządzenie testowaliśmy przez okres dwóch tygodni. W tym okresie napotkaliśmy na kilka problemów, ale nie obyło się również bez zalet. Urządzenie zostało wyposażone w komponenty ze średniej półki, a jego ogólną funkcjonalność oceniliśmy na 6 w skali od 1 do 10. Zachęcamy do dalszej lektury, gdzie przedstawimy w paru słowach nasze spostrzeżenia.

Manta Titano 1 MSP95012 – niezły smartfon w niezłej cenie

Manta Titano 1 MSP95012

Pod koniec grudnia trafił do nas smartfon firmy Manta. Model, który otrzymaliśmy został oznaczony symbolem Titano 1 MSP95012.  Testowaliśmy go przez okres około dwóch miesięcy, co pozwoliło nam na dosyć rzetelną ocenę całej konstrukcji. Zachęcamy do dalszej lektury dotyczącej Titano MSP95012.

LG L90 – smartfon na każdą kieszeń

Jakiś czas temu do naszej redakcji trafił smartfon LG L90, który na rynku debiutował już jakiś czas temu. Mimo to postawiliśmy napisać krótką recenzję na jego temat ponieważ w sieciach komórkowych LG L90 widnieje w ofercie cały czas. W recenzji opiszemy wygląd, plusy i minusy, które pojawiły się w trakcie trzytygodniowego użytkowania. Ponadto opiszemy czy urządzenie spełnia nasze oczekiwania i jakich funkcji w nim zabrakło. Zachęcamy do dalszej lektury.