Smartfon Samsung Galaxy Note9 – specyfikacja techniczna i cena

Smartfon Samsung Galaxy Note9

Gigant z Korei zaprezentował światu kolejną edycję swojego drugiego flagowca. Mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Note9. Producent poświecił dużo czasu na rysik S Pen, który w najnowszej edycji będzie nie tylko zwykłym piórem do pisania, ale również będzie posiadał dodatkowe funkcje, tj. włączenie i wyłączenie nagrywania czy też wykonywanie zdjęć.

Smartfon LG Q8 – już zaprezentowany

Smartfon LG Q8

LG Q8 to propozycja dla osób, które szukają smartfona ze średniej półki cenowej. Producent wyposażył smartfona w sporej wielkości ekran o nieco większej przekątnej niż rozwiązania konkurencji. Oprócz sporego ekranu smartfon posiada też wyższą rozdzielczość, co przekłada się na dobrej jakości wyświetlany obraz. Co jeszcze znajdziemy w specyfikacji technicznej LG Q8?

Smartfon Xiaomi Mi 8 – jaka cena?

Smartfon Xiaomi Mi 8

Smartfon goni smartfon. Tym razem do stawki dołącza Xiaomi ze swoim Mi 8. Na pokładzie znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz grafikę Adreno 630. Producent będzie dokładał w gratisie słuchawki Mi In-Ear Headphones Pro Silver. Oprócz tego smartfon został wyposażony w inne nowinki techniczne. Zapytacie jakie? Zapraszamy do dalszej części.

NAS Asustor AS4004T i AS4002T – trzy krotny wzrost wydajności

NAS Asustor AS4004T i AS4002T

W ofercie firmy Asustor pojawiły się dwa nowe NASy oznaczone symbolem AS4004T oraz AS4002T. Wśród wyposażenia znajdziemy moduł 10gb Ethernet, który funkcjonuje w połączeniu z RJ45. Wspomniany moduł jest pierwszym tego rodzaju modułem dostępnym w sprzedaży konsumenckiej. Jak podaje producent nowy procesor gwarantuje trzy krotny wzrost wydajności w stosunku do poprzednich modeli.

Obudowa komputerowa Zalman Z11 Plus HF1

Obudowa komputerowa Zalman Z11 Plus HF1

Kolejna obudowa komputerowa w ofercie firmy Zalman. Tym razem producent zaprezentował klientom model oznaczony symbolem Z11 Plus HF1. Obudowa Zalmana jednym przypadnie do gustu innym nie. A o gustach się nie dyskutuje. Jednak oprócz wyglądu liczą się aspekty techniczne, a o tych w dalszej części tego newsa.