Klawiatura mechaniczna Cooler Master MasterKeys MK750

W ofercie firmy Cooler Master pojawiła się kolejna klawiatura mechaniczna. Producent oznaczył ją symbolem MasterKeys MK750. Nowa odsłona klawiatury MasterKeys nie doczekała się rewolucyjnych zmian, ale mimo wszystko producent zadbał o użytkownika. Do zestawu dołączona jest podkładka pod nadgarstki, która zwiększy komfort podczas wielogodzinnego grania.

Sercem Cooler Master MasterKeys MK750 jest 32-bitowy procesor Cortex M3 z 512 KB pamięci wewnętrznej. Niewątpliwie zaletą klawiatury jest możliwość przełączania ustawień bez konieczności stosowania dedykowanego oprogramowania. Wspomniane oprogramowanie jest również dostępne tak więc można stosować obie opcje.

Klawiatura mechaniczna Cooler Master MasterKeys MK750 korzysta z przełączników Cherry MX. Jak wiadomo klawiatury mechaniczne są skierowane głównie do graczy, którzy nie oszczędzają tego rodzaju konstrukcji. Przełączniki Cherry MX są uznawane za jedne z najtrwalszych na świecie. Nie zabrakło także podświetlenia RGB oraz kabla o długości 1,8 m.

Klawiatura mechaniczna Cooler Master MasterKeys MK750 została wyceniona na 699 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież