Monitor MSI Optix MAG24C - specyfikacja techniczna

Oferta firmy MSI została powiększona o kolejny monitor dla graczy. MSI oznaczyło go symbolem Optix MAG24C. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy zakrzywiony ekran oraz technikę FreeSync. Ponadto MSI Optix MAG24C posiada bardzo interesujący wygląd, a wokół wyświetlacza bardzo cienką ramkę. Istotną kwestią jest odświeżanie ekranu, które plasuje się na bardzo wysokiej pozycji.

Monitor dla graczy MSI Optix MAG24C został wyposażony w matrycę VA o przekątnej 24-cali. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości FULL HD czyli 1920x1080 pikseli. Częstotliwość odświeżania obrazu wynosi 144 Hz, co przy graniu ma bardzo duże znaczenie. Czas reakcji matrycy wynosi 1 ms. Jeśli chodzi o kąty widzenia zarówno w pionie i poziomie wynoszą one 178 stopni.

MSI Optix MAG24C oferuje kontrast na poziomie 3000:1 natomiast jasność 250 cd/m2. Promień krzywizny wynosi 1800 mm. Obraz do monitora dostarczymy za pośrednictwem DisplayPort 1.2a, HDMI 1.4 i DVI. Ponadto MSI Optix MAG24C dysponuje gniazdem audio. Jak na monitor do gier przystało użytkownik może wybrać profil do aktualnie wyświetlanej treści, np. gry FPS, RTS itp.

Na chwilę obecną cena MSI Optix MAG24C nie została jeszcze oficjalnie podana. W amerykańskich sklepach monitor jest wyceniany na 250 dolarów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież