Laptop dla graczy Asus ROG G703 - sprzętem z dużą mocą

W ofercie firmy Asus pojawi się niebawem nowy laptop przeznaczony dla graczy. Laptop otrzymał oznaczenie ROG G703. Producent wyposażył komputer w matrycę Wide View, która wyświetla obraz w rozdzielczości FULL HD. Częstotliwość odświeżania wynosi 144 Hz. Ponadto na pokładzie znajdzie się jeden z najmocniejszych procesorów podobnie jest w przypadku karty graficznej.

Laptop dla graczy Asus ROG G703 bazuje na podkręconym procesorze Intel Core i7-7820HK, który po uruchomieniu jest wstanie pracować z częstotliwością 4,3 GHz. W przypadku karty graficznej Nvidia GeForce GTX 1080 częstotliwość wynosi 1974 MHz. Ponadto laptop został wyposażony w kilka innych udogodnień tj. indywidualne podświetlenie klawiszy. Generalnie Asus ROG G703 posiada najnowsze rozwiązania technologiczne, które z pewnością sprostają nawet najbardziej wymagającym graczom.

Asus ROG G703 został wyceniona na bagatela 16999 złotych. Jak widać cena komputera mówi sama za siebie. Mocny sprzęt, najnowsza technologia cóż chcieć więcej?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież