Klawiatura bezprzewodowa i oburęczna mysz Rapoo X8100

Na rynku pojawiła się nowa klawiatura i mysz, które komunikują się z komputerem w trybie bezprzewodowym. Producentem jest firma Rapoo, która oznaczyła swoje peryferia symbolem X8100. Jedną z najważniejszych cech w przypadku myszy jest oburęczność. Oznacza to, że zarówno użytkownik lewo jak i prawo ręczny będzie mógł skorzystać z walorów całego zestawu.

W przypadku klawiatury producent podaje, że posiada bardzo niski skok klawiszy. Dodatkowo klawiatura posiada nóżki, które pozwalają dostosować wysokość całej powierzchni do własnych preferencji. Nadruki na klawiszach wykonano metodą laserową, co gwarantuje dużą odporność na ścieranie. W Rapoo X8100 nie zabrakło również klawiszy multimedialnych, które uzupełniają całość. Dzięki nim można w bardzo szybki sposób uruchomić pocztę czy też dostać się do zasobów globalnej sieci uruchamiając przeglądarkę internetową.

Oprócz klawiatury zestaw Rapoo X8100 posiada wspomnianą już mysz oburęczną. Gryzoń został wyposażony w sensor optyczny 1000 DPI oraz kółko przewijania 2D. Taka kompozycja pozwala na zachowanie dużej precyzji działania, a co za tym idzie komfort pracy.

Według informacji dostarczonych przez producenta zestaw Rapoo X8100 może działać na baterii nawet do 12 miesięcy. Tak długi okres przydatności jest zagwarantowany poprzez technologię oszczędzania energii zastosowaną w Rapoo X8100.

Zestaw Rapoo X8100 jest już dostępny w sprzedaży.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież