Smartfon myPhone CITY XL – 5,5-cala i dwa aparaty

W ofercie firmy myPhone pojawił się nowy model smartfona oznaczony symbolem CITY XL. Smartfon został wyposażony przez producenta w ekran o przekątnej 5,5-cala. Wśród wyposażenia znajdziemy także czytnik linii papilarnych oraz dwa aparaty na tylnej klapie. Na samym wstępie warto dodać, że smartfon jak na swoje parametry nie ma zbyt wygórowanej ceny.

Smartfon myPhone CITY XL został wyposażony w ekran IPS o rozdzielczości HD. Obudowa urządzenia została wykonana z metalu natomiast rogi smartfona są zaokrąglone. Wyświetlacz jest chroniony przez szkło 2.5 D. Sercem całej konstrukcji jest czterordzeniowy procesor MediaTek z zegarem 1,4 GHz. Procesor jest wspierany przez 2 GB pamięci RAM.

W przypadku łączności smartfon korzysta z technologii 4G. myPhone CITY XL dysponuje aparatem o rozdzielczości 8 Mpix i 2 Mpix na tylnej klapie. Na przednim panelu jest montowany aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Dane zapiszemy na 16 GB pamięci wewnętrznej, która można rozszerzyć o kolejne 64 GB wykorzystując do tego celu kartę pamięci microSD.

Za zasilanie odpowiedzialna jest bateria o pojemności 3000 mAh. Całość jest kontrolowana przez system operacyjny Google Android 7.0. Smartfon myPhone CITY XL został wyceniony na 499 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież