Klawiatura i mysz Rapoo 8000 – niewielki bezprzewodowy zestaw

W ofercie firmy Rapoo pojawił się nowy zestaw klawiatury i myszy. Zestaw został oznaczony symbolem Rapoo 8000. Rapoo 8000 komunikuje się z komputerem bezprzewodowo wykorzystując do tego celu łączność 2,4 GHz. Do komputera wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Jak podaj producent zestaw jest wstanie działać do 10 m.

Jedną z większych zalet zastawu jest zasilanie. Bateria wystarczy na około 12 miesięcy używania. Klawiatura jest odporna na zalania, a ponadto jej niewielkie wymiary 28,5x13,9x2,4 cm sprawiają, że jest wstanie zmieścić się na każdym biurku. Klawiatura posiada 79 klawiszy włączając do tego klawisz funkcyjny.

W skład zestawu wchodzi również mysz optyczna, której rozdzielczość wynosi 1000 DPI. Mysz jest ergonomiczna, co przekłada się na wielogodzinne siedzenie przed komputerem bez odczuwania dyskomfortu. Kółka między klawiszami zostało pokryte gumą, co również przekłada się na wyższy komfort korzystania z gryzonia.

Na sam koniec warto wspomnieć, że producent przygotował specjalne oprogramowanie, które pozwala na tworzenie makr i przypisywanie funkcji klawiszom.

Zestaw Rapoo 8000 jest dostępny w sprzedaży w kolorach: czarno-szarym, czarno-zielonym, czarno-niebieskim oraz biało-różowym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież