Podstawka chłodząca Genesis Oxid 250 – dodatkowe chłodzenie dla laptopów

Świat gamingowy z roku na rok zyskuje swoich fanów w coraz większej ilości. Powstają nowe pomysły wśród producentów. Jednym z takich pomysłów jest podstawka chłodząca firmy Genesis dla najbardziej wymagających użytkowników. Podstawka oznaczona symbolem Oxid 250, oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, która polega na chłodzeniu, pozwala nacieszyć oko swoim wyglądem.

Podstawka Genesis Oxid 250 jest przygotowana do obsługi maksymalnie 17,3-calowych laptopów. Za chłodzenie odpowiedzialne są cztery wentylatory o średnicy 140 mm. Wentylatory zostały rozmieszczone w miejscach, które zapewniają równomierny przepływ powietrza. W razie potrzeby użytkownik Genesis Oxid 250 ma możliwość zmniejszenia obrotów wentylatorów lub ich zupełne wyłączenie.

Podstawka chłodząca Genesis Oxid 250 została wyposażona w cztery poziomy regulacji pochylenia. Oprócz tego producent zadbał o porty USB 2.0., co pozwala na podłączenie dodatkowego sprzętu. Rozwiązanie gamingowe wymaga także wyglądu gamingowego, co widać po podświetleniu LED w kolorze czerwonym.

Podstawka chłodząca Genesis Oxid 250 została wyceniona na 99 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież