Tablet mPTech SmartView 8 LTE – tanie i dobre rozwiązanie?

Na rynku pojawiają się coraz to nowe propozycje sprzętowe. Tym razem oferta firmy mPTech powiększyła się o nowy tablet oznaczony symbolem SmartView 8 LTE. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy 8-calowy ekran IPS oraz system operacyjny Google Android 7.0 Nougat. Jedną z największych zalet jakie posiada tablet to czysta instalacja wspomnianego systemu operacyjnego.

Według informacji dostarczonych przez producenta, mPTech SmartView 8 LTE zwróci uwagę niejednego użytkownika przykuwając uwagę nowoczesną stylistyką. Dodatkowo 8-calowy ekran IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280x800 pikseli pozwoli na swobodne przeglądanie zawartości sieci globalnej, oglądanie filmów czy mniej wymagającą rozrywkę w postaci gier. Zastosowana technologia In-Plane Switching pozwoliła uzyskać szerokie kąty widzenia i jeszcze lepsze kolory nawet w jasnych pomieszczeniach czy też w słońcu.

Sercem całej konstrukcji jest czterordzeniowy procesor wspierany przez 2 GB pamięci RAM. W przypadku zapisu danych producent oddaje do dyspozycji 16 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pośrednictwem karty pamięci o kolejne 128 GB. Zdjęcia wykonamy za pomocą 5 Mpix aparatu na tylnej klapie natomiast selfie za pomocą 2 Mpix aparatu, który znajduje się nad wyświetlaczem.

Za zasilanie w mPTech SmartView 8 LTE odpowiada akumulator o pojemności 4000 mAh. Warto wspomnieć, że tablet może również pełnić funkcję powerbanku. Tablet obsługuje dwie karty microSIM. Na pokładzie nie zabrakło modułu Bluetooth, GPS, Wi-Fi i 1 W głośników.

Tablet mPTech SmartView 8 LTE został wyceniony na 499 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież