Smartfony Ulefone X i Ulefone Armor X – dostępne na polskim rynku

Marka Ulefone jest mniej znana na naszym rodzimym rynku. W ostatnim czasie marka Ulefone powiększyła swoją ofertę smartfonów o dwa nowe modele. Pierwszym z nich jest Ulefone X natomiast drugim Ulefone Armor X. Oba smartfony dysponują dosyć przyzwoitą specyfikacją techniczną o czym można się przekonać poniżej.

Smartfon Ulefone X został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MT6763, który jest wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Dane można przechowywać na 64 GB pamięci. W przypadku, kiedy miejsca będzie za mało można je rozszerzyć wykorzystując kartę pamięci o kolejne 256 GB. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 3300 mAh godzin. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 1512x720 pikseli. Zdjęcia wykonamy za pośrednictwem aparatu o rozdzielczości 16 Mpix i 5 Mpix na tylnej klapie. Na przednim panelu znajduje się aparat z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix.

Smartfon Ulefone Armor X otrzymał obudowę o zwiększonej wytrzymałości. Ponadto smartfon otrzymał certyfikat IP68, co gwarantuje ochronę przed wodą i kurzem. Do produkcji obudowy wykorzystano włókno szklane, poliwęglan i metal. Wyświetlacz został pokryty Corning Gorilla Glass. Głównym układem w Ulefone jest czterordzeniowy MT6739, który jest wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Dane zapiszemy na 16 GB pamięci, którą również możemy rozbudować o kolejne 256 GB za pomocą karty pamięci microSD. W tym modelu zastosowano większą baterię. Akumulator o pojemności 5500 mAh pozwoli na 250 godzin czuwania. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 1440x720 pikseli. Zdjęcia wykonamy przy użyciu aparatów o rozdzielczości 13 i 5 Mpix natomiast selfie wykonamy aparatem o rozdzielczości 8 Mpix.

Smartfon Ulefone X został wyceniony na 999 złotych, a model Ulefone Armor X na 849 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież