Zasilacz komputerowy Cooler Master MasterWatt 750 TUF Gaming Edition – rozwiązanie przede wszystkim dla graczy

Cooler Master. Z nazwy można by wywnioskować, że firma zajmuje się wyłącznie podzespołami służącymi do chłodzenia. Nic bardziej mylnego. Wśród szerokiego wachlarza sprzętu znajdziemy zasilacz komputerowy Cooler Master MasterWatt 750 TUF Gaming Edition. Sama nazwa wskazuje, że zasilacz jest skierowany do graczy. A jak Wam się podoba nowa konstrukcja?

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w MasterWatt 750 TUF Gaming Edition jest możliwość pasywnego chłodzenia. Oznacza to, że zasilacz w trakcie pasywnego chłodzenia jest zupełnie bezgłośny. Wbudowany wentylator uruchamia się dopiero kiedy zasilacz jest obciążony powyżej 15%. Firma Cooler Master podaje, że przy 20% obciążeniu hałas jaki emituje wentylator to dopiero 13 dB, czyli bardzo niewiele. Maksymalnie MasterWatt 750 TUF Gaming Edition emituje hałas na poziomie 29 dB przy 100% obciążeniu.

Oprócz niewielkiego hałasu zasilacz został oznaczony certyfikatem 80 Plus Bronze. Wspomniany certyfikat daje pewność, że zasilacz nie zwróci więcej niż 20% zużytej energii w postaci ciepła.

Cena zasilacza komputerowego Cooler Master MasterWatt 750 TUFF Gaming Edition został wyceniony na 429 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież