AVerMedia GC573 Live Gamer 4K – nowa jakość streamowania

Streamowanie gier i innych materiałów wideo w ostatnich kilku latach stało się nadzwyczaj popularne. Zawdzięczamy to nowoczesnej technologii, ale również dostępowi do szybkich łącz internetowych, które w tego rodzaju produkcjach jest niezbędne. Wraz z rozwojem streamowania rozwija się również sprzęt. AVerMedia nie zostaje z tyłu i udostępnia nowy model karty oznaczony symbolem GC573 Live Gamer 4K.

Nowością jaką ofertuje AVerMedia GC573 Live Gamer 4K to wyższe rozdzielczości oraz większa liczba klatek w jednej sekundzie. Prezentuje się to następująco:

  • rozdzielczość 2160p 60 kl./s
  • rozdzielczość 1440p 120 kl./s
  • rozdzielczość 1080p 240 kl./s

Jak widać powyższej w najpopularniejszej rozdzielczości dostępne jest aż 240 kl./s. Taka ilość klatek będzie niewidzialna na większości monitorów ze względu, że nie dysponują one taką częstotliwością odświeżania obrazu. Lepsze modele monitorów dysponują 144 Hz. Oprócz tego AVerMedia GC573 Live Gamer 4K korzysta z technologii HDR.

Producent karty oddaje do dyspozycji specjalistyczne oprogramowanie, które pozwoli na rejestrację obrazu. Oprogramowanie nazywa się RECentral i umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K z HDR.

Karta AVerMedia Live Gamer 4K została wyceniona na 1300 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież