Obudowa komputerowa Cooler Master COSMOS C700M – nieziemski wygląd

W ofercie firmy Cooler Master pojawiła się kolejna obudowa komputerowa oznaczona symbolem COSMOS C700M. Pierwsze obudowy z serii COSMOS zawitały do oferty producenta jedenaście lat temu, czyli w 2007 roku. Przeszło dekadę temu obudowa Cooler Master była najbardziej pożądaną częścią składową całego komputera. A jak jest dzisiaj?

Dzisiaj obudowy serii COSMOS również plasują się w ścisłej czołówce. Na ten rok producent zaprezentował obudowę C700M. Rozwiązanie proponowane przez Cooler Mastera kładzie nacisk na wygląd, ale również na modularność, co zdecydowanie ułatwia montaż podzespołów. Wśród rozwiązań znajdziemy spore miejsce na zasilacz oraz miejsce na poprowadzenie przewodów. Komora na zasilacz składa się z dwóch elementów: części górnej i bocznej. Górną część można zdemontować i zainstalować ją w innym miejscu: na szczycie, spodzie czy też przodzie.

Firma Cooler Master projektując COSMOS C700M skupiła się bardzo na zarządzaniu zawartością komputera. Możliwość dyskretnego ułożenia kabli i efektowne podświetlenie LED ARGB powodują, że C700M chce się mieć. Wystarczy spojrzeć na poniższą grafikę.

Obudowa komputerowa Cooler Master COSMOS C700M została wyceniona na 2100 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież