Nie ma chyba takiej osoby, która chociaż raz nie zetknęła się z uniwersum Marvela. Gra Marvel’s Avengers to nic innego jak kolejna przygoda superbohaterów tj. Iron Man, Czarna Wdowa czy też Kapitan Ameryka. Gra została stworzona przez dwa studia: Crystal Dynamics i Eidos Montreal. Marvel’s Avengers to nic innego jak gra akcji TPP.

Marvel’s Avengers - producent i data premiery

Producent

Crystal Dynamics, Eidos Montreal

Wydawca

Square-Enix, Eidos

Data premiery PC

4 września 2020

Marvel’s Avengers - o grze

Początek gry to otwarcie nowej kwatery Avengersów w San Francisco. Uroczystość otwarcia nowej siedziby jest prowadzone przez Thora, Iron Mana, Hulka, Kapitana Amerykę i Czarną Wodowę. Otwarcie nowej siedziby przejdzie jednak do historii z tragicznym końcem. Całe wydarzenie kończy się wybuchem, które niszczy sporą część San Francisco. Bohaterowie się rozdzielają aby w późniejszym czasie połączyć siły i stanąć przeciwko organizacji AIM.

Gra najlepiej sprawdzi się w trybie sieciowym. Producent stworzył tryb sieciowej kooperacji dla czterech graczy. Rzecz jasna całą rozgrywkę można przejść w trybie jednoosobowym. Przed graczem szeroka eksploracja różnych lokacji, sporo walki z wrogami i możliwość odblokowywania zdolności.