AOC e2437Fh – ciekawa stylistyka w połączeniu z dobrymi parametrami

W ostatnim czasie w naszym serwisie pojawiają się w dużych ilościach różne modele monitorów w ramach serwisu opineo. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć Wam model AOC e2437Fh. Monitor AOC e2437Fh charakteryzuje się niecodzienną obudową oraz brakiem klasycznej stopki. 

 AOC e2437Fh – jak to wygląda?

Monitor AOC e2437Fh wyróżnia się z pośród innych modeli o rozmiarze matrycy 24 cale. W pierwszym momencie urządzenie wydaje się większe niż 24 cale z powodu dodatkowej obudowy. Oprócz tego zatrzymuje nasz wzrok ciekawą stylistyką. AOC e2437Fh jest biały, a wewnątrz czarny. Czarne jest obramowanie, które bezpośrednio styka się z matrycą monitora. 

 Rysunek 1 przedstawia widok monitora AOC e2437Fh

Jak widać na powyższym zrzucie dolna część jest wykonana z prawie przezroczystego tworzywa, co dodaje efektu i stylu urządzeniu. Za tworzywem AOC e2437Fh posiada stopkę, która podtrzymuje cały panel. Druga strona monitora jest biała, a widoczne są jedynie złącza w jakie został wyposażony. 

 Rysunek 2 przedstawia widok monitora AOC e2437Fh z tyłu

Charakterystyczną cechą dla AOC e2437Fh są również rozmiary urządzenia. Monitor dzięki podświetleniu diodami LED ma niedużą grubość, co widać na poniższej fotografii. 

Rysunek 3 przedstawia monitor AOC e2437Fh widok z boku

Złącza zostały umieszczone z tyłu po prawej stronie w jednym rzędzie, co daje lepszy dostęp aniżeli w konkurencyjnych rozwiązaniach gdzie złącza umieszczane są na środku lub od dołu. 

AOC e2437Fh – dobre parametry i jakość wykonania 

Producent wyposażył 
AOC e2437Fh w przyzwoite parametry techniczne. W urządzeniu znajduje się pakiet niezbędnych wejść wideo między innymi znajduje się też HDMI. Jak widać na dzień dobry 
AOC e2437Fh robi dobre wrażenie i z pewnością znajdzie klientów. Ponadto monitor posiada wbudowany czujnik światła i funkcję, która automatycznie dostosowuje intensywność podświetlenia obrazu do warunków panujących w pomieszczeniu. Ciekawym rozwiązaniem rzadko spotykanym lub praktycznie wcale jest podświetlenie listwy LED, której zadaniem jest oświetlenie klawiatury. 
AOC e2437Fh daje możliwość regulacji podświetlenia lub całkowitego wyłączenia. Monitor ze swoją matrycą o czasie reakcji 5 ms oraz kątem widzenia na poziomie 170 stopni w pionie i 160 stopniami w poziomie gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu. Maksymalną rozdzielczość jaką da się uzyskać na AOC e2437Fh to 1920x1080 pikseli. 

Jedną z niedociągnięć, która objawiła się w trakcie testowania monitora to smużenie w trakcie przewijana dokumentów. Kolejną rzeczą w tym modelu to średnia możliwość regulacji pochylenia panelu. Jak pisaliśmy wcześniej monitor nie posiada tradycyjnej stopki więc to może być pewne ograniczenie dla bardziej wymagających. AOC e2437Fh posiada zasilacz zewnętrzny, co również może spowodować pewien kłopot dla osób, które mają ograniczone miejsce na sprzęt. 

Plusem, który ewidentnie przeważy szalę o decyzji w kwestii zakupu tego monitora to bardzo niskie zużycie energii elektrycznej. Monitor zużywa zaledwie 26 W przy maksymalnym poborze. Kolejnym plusem jest polskie menu wyświetlane na ekranie AOC e2437Fh oraz wbudowany głośniczek stereo z możliwością podpięcia minijacka. 

Producent daje na monitor 3 letni okres gwarancji oraz oferuje go za całkiem przystępną ceną. AOC e2437Fhmożna kupić w przedziale cenowym od 700 – 800zł w sklepach internetowych. Monitor charakteryzuje się dobrą jakością wykonania i solidnością. 

AOC e2437Fh – czy warto kupić? 

Za nim podejmiecie decyzję o zakupie tego modelu należy zastanowić się czy sposób montowania monitora będzie odpowiedni. Brak stopki w pewnym względzie może przysparzać sporych problemów. Kolejnym elementem, który warto przemyśleć przez zakupem AOC e2437Fh to wielkość całego urządzenia. Monitor jest większy niż konkurencyjne produkty o rozmiarze matrycy 24 cali. Z pewnością na duży plus jest cena monitora, ale przede wszystkim ma to być urządzenie komfortowe w użytkowaniu. 

AOC e2437Fh – słowem podsumowania 

Podsumowując. Monitor z pewnością znajdzie sporą liczbę odbiorców. Urządzenie posiada bardzo dobre parametry techniczne i ciekawą stylistykę. Producent wyposażył AOC e2437Fh w pakiet niezbędnych złącz, co również będzie miało znaczenie. Dla osób, które lubią być oryginalne i cenią sobie jakość wykonania te klika wad wspomnianych wcześniej zostaną niezauważone.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież