Jak usunąć historię przeglądania?

Czasami zdarza się, że nie chcemy aby ktoś przejrzał naszą historię przeglądania w przeglądarkach internetowych. W poradzie przestawimy jak usunąć historię przeglądania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. 

Jak usunąć historię przeglądania?

Na pierwszy rzut pokażemy jak usunąć historię przeglądania w przeglądarce internetowej Internet Explorer 9. W celu usunięcia historii przeglądania należy kliknąć na narzędzia (Alt+X) i wybrać opcje internetowe. Następnie należy przejść do fragmentu podpisanego – Historia przeglądania kliknąć usuń i wybrać te elementy, które chcemy usunąć.

Drugą przeglądarką, w której będziemy usuwali historię przeglądania jest Firefox w czwartej wersji. W celuusunięcia historii przeglądania w Firefoxie 4 należy kliknąć w lewy gónry róg okna i wybrać opcje. Wybieramy zakładkę prywatność klikamy w „Można wyczyścić całą aktualną historię przeglądania”. Wyświetli się kolejne okno, w którym wybieramy jakie elementy historii przeglądania mają zostanie wyczyszczone. 

Trzecią i ostatnią przeglądarką, w której usuniemy historię przeglądania jest Opera w wersji 11. W celuusunięcia historii przeglądania należy kliknąć podobnie jak w Firefoxie w lewy górny róg okna i wybrać ustawienia, a następnie wyczyść historię przeglądania. Wyświetli się komunikat żądający potwierdzenia. Klikamy usuń i cała historia przeglądania odlatuje w niepamięć. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież