Jak stworzyć pliki ISO – szybkie tworzenie plików ISO

Odpowiedzi na pytanie: Jak stworzyć pliki ISO sprowadza się do obsługi kliku programów, które umożliwiają szybkie tworzenie plików ISO. W tej poradzie przedstawione zostaną sposoby na szybkie tworzenie plików ISO przy użyciu programów UltraISO oraz Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced. Zapraszamy do lektury.

Jak stworzyć pliki ISO - szybkie tworzenie plików ISO. Przegląd aplikacji.

Aplikacje, które „zajmują” się tworzeniem plików ISO na rynku jest bardzo dużo. W tej poradzie skupimy się na dwóch programach, których nazwy pojawiły się już na wstępie. UltraISO jest rozwiązaniem płatnym. Przez okres 30 dni aplikację można wykorzystywać w ramach testowania. 

Drugim programem do tworzenia plików ISO jest Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced.

Powyższe aplikacje umożliwiają szybkie tworzenie plików ISO i nie wymagają od użytkownika większych umiejętności niż przeciętna obsługa komputera.

Jak stworzyć pliki ISO - szybkie tworzenie plików ISO. UltraISO.

Tworzenie plików ISO za pomocą programu UltraISO jest bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem.Szybkie tworzenie plików ISO sprowadza się do kilku prostych czynności. W lewej części aplikacji znajdują się dwie kolumny, które służą do nawigowania. W dolnej kolumnie dodajemy pliki, jakie będą stworzonym obrazem ISO. Cały mechanizm prezentujemy poniżej na filmie.

Jak widać na powyższym materiale wideo stworzenie plików ISO jest bardzo proste i nie wymaga od użytkownika dużych umiejętności. 

Jak stworzyć pliki ISO - szybkie tworzenie ISO. Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced.

Przejdźmy teraz do stworzenia plików ISO w innym dość popularnym programie, jakim jest Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced. Aplikacja ma bardzo podobny układ jak wcześniej opisany UltraISO. W lewej części programu znajduje się kolumna, w której jest menu nawigacyjne. Całość jest w języku polskim, więc samo nawigowanie nie stanowi problemu. Poniżej krótki materiał wideo ukazujący jak stworzyć pliki ISO

Szybkie tworzenie plików ISO w Ashampoo Burning Studio 2010 Advenced jak widać na filmie jest równie proste jak w programie UltraISO. 

Podsumowanie

Szybkie utworzenie plików ISO w powyższych programach jest czynnością prostą. Pierwszy z programów UltraISO jest aplikacją płatną, dlatego większość użytkowników prawdopodobnie skorzysta z drugiej propozycji, jaką jest Ashampoo Burning Studio 2010 Advenced.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież