Premiery gier w styczniu – przegląd

Już za kilka dni nowy rok i nowy miesiąc. W związku z tym postanowiliśmy w krótkim newsie napisać, co nowego pojawi się na rynku gier w pierwszej połowie stycznia. W naszym newsie znajdują się premiery na najpopularniejsze platformy począwszy od tradycyjnych blaszaków skończywszy na konsolach najnowszej generacji. Wśród premier znajdują się pozycje wyczekiwane przez wielu graczy. Zapraszamy do dalszej lektury.

Zacznijmy od 5 stycznia.

  1. Amplitude – gra pojawi się na konsolę PS4. Dla mnie wtajemniczonych powiemy, że jest to gra muzyczna stworzona przez studio Garmonix.
  2. Hardware: Rivals – gra pojawi się na konsolę PS4. Gra polega na pojedynku graczy, którzy sterują różnego rodzaju pojazdami wypchanymi bronią. Polska wersja językowa pojawi się 6. stycznia.

12 stycznia.

  1. Assassin’s Creed Chronicles: India – gra pojawi się na PC. Znana przygodowa gra akcji. W tej wersji gry 2,5 D gracz wcieli się w członka zakonu asasynów w XVII-wiecznych Indiach.
  2. Gone Home – graj pojawi się na PS4. Mniej znana gra, ale zrealizowana w konwencji filmowej. Gracz wciela się w postać dziewczyny, która szuka członków własnej rodziny po rocznym pobycie w Europie.

14 stycznia.

  1. Odin Sphere: Leifdrasir – gra pojawi się na PS3. Jest to gra typu RPG.
  2. Pro Basketball Manager 2016 – gra pojawi się na PC. Jest to gra, w której przejmujemy kontrolę nad na jedną z drużyn koszykarskich. Zarządzamy nią i dbamy o jak najlepsze wyniki.

Jak widać powyższej w styczniu pojawi się kilka ciekawych pozycji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież