Creative D80 bezprzewodowy dźwięk w Twoim domu

Creative D80 jest jednym z najtańszych i zarazem dobrych rozwiązań oferowanych na rynku. W naszym życiu codziennym bardzo często się zdarza się podłączenie głośników do jakiekolwiek odtwarzacza graniczy z cudem. Jednak w przypadku Creative D80 wszystko staje się prostsze, a nasze życie nabiera kolorów.

Creative D80 – jak to wygląda?

Creative D80 swoimi gabarytami 32,5 cm x 10 cm x 10 cm nie wyglądają zbyt groźnie, a nawet poważnie. Głośnik został zaprojektowany z myślą umieszczenia go w jak najmniej dostępnym miejscu naszego zacisza domowego. 

Rysunek 1 przedstawia głośniki Creative D80

Producent daje do wyboru cztery wersje kolorystyczne – czarny, zielony, niebieski oraz różowy. WyglądCreative D80 jest bardzo prosty więc niektóre osoby mogą być zaskoczone. Jednak nie o to chodziło. Creative D80 został, tak jak już wspominaliśmy, zaprojektowany z myślą o małych rozmiarach i wszechstronnym zastosowaniu. Dlatego w następnej części artykułu skupimy się na aspektach technicznych Creative D80

Creative D80 – możliwości

Creative D80 tak jak już wspominałem na wstępie posiada niewielkie rozmiary dlatego też od tego rodzaju sprzętu nie można wymagać dźwięku na poziomie średniej klasy kina domowego. Dzięki głośnikom (w artykule mówię o wielu sztukach) słuchanie muzyki możliwe jest nawet w miejscach, które z pozoru nie nadają się do tego zupełnie. Wyobraźcie sobie głośnik zainstalowany w łazience lub na działce rekreacyjnej. Creative D80 posiada zasięg 10 metrów, co w zupełności wystarcza pod warunkiem, że ktoś nie mieszka w wilii o metrażu 400 metrów kwadratowych. Ponadto Creative D80 posiada możliwość bezprzewodowego sterowania. Pozwala to na regulację natężenia słuchanej muzyki. Głośniki obsługują także kodeki SBC i ważą zaledwie 1,06 kg. Wracając jeszcze do niewielkich rozmiarów głośników są ułatwieniem do przenoszenia nie chcąc idealizować, ale kwestia mobilności jest załatwiona znakomicie. 

Podczas użytkowania Creative D80 należy pamiętać, że konieczne będzie źródło zasilania. Głośniki niestety nie mają wbudowanych akumulatorów, a nawet jeśli by miały można by się spodziewać niedługiego zakresu działania. 

W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć, że głośniki są zgodne z komputerami klasy PC oraz Apple Macintosh. 

Podsumowanie

Creative D80 przeznaczone są dla osób, które nie posiadają zbyt dużych możliwości do rozstawiania sprzętu z prawdziwego zdarzenia, a poszukują ciekawej alternatywy. Creative D80 z pewnością znajdą zastosowanie w małych zaciszach domowych, których właściciele rzadko kiedy rozstają się z muzyką. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież