Dysk SSD ADATA GAMMIX S5 i pamięć RAM GAMMIX D30 – nowości w ofercie

W ofercie firmy ADATA pojawiły się nowe produkty w postaci dysku SSD i pamięci RAM. Producent oznaczył dysk symbolem GAMMIX S5 natomiast pamięć GAMMIX D30. Producent będzie oferował w sprzedaży pojemności dysków 256 GB, 512 GB oraz 1 TB. Zarówno dyski jak i pamięć operacyjna jest skierowana do graczy, którzy lubią podkręcanie swoich podzespołów.

Dysk SSD ADATA GAMMIX S5 został wyposażony w złącze M.2 PCIe 3.0 x4. Ponadto z obsługą protokołu NVMe 1.3. Wewnątrz znajdziemy kości pamięci 3D TLC NAND oraz kontroler Realtek. Jeśli chodzi o osiągane prędkości to dysk osiąga 2100 MB/s podczas odczytu natomiast podczas zapisu 1500 MB/s. Wśród zastosowanych technologii znajdziemy Host Memory Buffer oraz SLC Caching, co pozwala na przyśpieszenie kopiowania dużych plików. ADATA będzie oferowała dyski o pojemnościach:

  • 256 GB
  • 512 GB
  • 1 TB

Pamięć operacyjna z tytułu, czyli ADATA GAMMIX D30 będzie pracowała z częstotliwością 4600 MHz, co zdecydowanie przypadnie do gustu graczom. Na chwilę obecną nie wiadomo w jakich konfiguracjach będą sprzedawane kości.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież