HAMMER 4+ i HAMMER Active 2 – nowości w ofercie

Oferta marki HAMMER powiększyła się o kolejne dwa urządzenia. Pierwszym z nich jest model oznaczony symbolem HAMMER 4+ natomiast drugim model oznaczony symbolem HAMMER Active 2. Wyglądem oba urządzenia nie odbiegają zbyt od znanych już HAMMER 4 i Active 2 LTE. Główna różnica między tymi telefonami kryje się w specyfikacji technicznej.

Telefon HAMMER 4+ został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 2,8-cala. Telefon wyróżnia solidna obudowa oraz dodatkowe wzmocnienia ze stali. Telefon posiada certyfikat IP68, który potwierdza odporność na pyły i wodę. Wytrzymałość telefonu jest potwierdzona przez IK05. Ponadto telefon oferuje dostęp do sieci 3G oraz Hotspot Wi-Fi. Zdjęcia wykonamy za pośrednictwem aparatu 2 Mpix. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 2000 mAh.

Smartfon HAMMER Active został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD IPS. Smartfon posiada pancerną obudowę i jest odporny na zapylenie oraz wodę, co potwierdza certyfikat IP68. Ponadto brzegi smartfona są chronione przez specjalne osłony natomiast wyświetlacz przez szkło Gorilla Glass 3. Sercem całej konstrukcji jest procesor czterordzeniowy wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej. Na dane producent przeznaczył 16 GB pamięci wewnętrznej. HAMMER Active 2 jest kontrolowany przez system operacyjny Google Android 8.1. Zasilanie zapewniane jest przez akumulator o sporej pojemności – 5000 mAh. Na tyle znajdziemy aparat o rozdzielczości 8 Mpix natomiast na przednim panelu 2 Mpix.

Telefon HAMMER 4+ został wyceniony na 299 złotych natomiast model HAMMER Active na 569 złotych. A Wam jak się podobają nowe telefony marki HAMMER?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież