Obudowa komputerowa Cooler Master MasterBox Q500L – nowość w ofercie

Mnogość oferowanych obudów komputerowych na rynku może przyprawić o ból głowy. Do szerokiej gamy oferty dołącza kolejna obudowa komputerowa firmy Cooler Master. Producent oznaczył nowy model symbolem MasterBox Q500L. Obudowa pozwala na zamontowanie płyty głównej w rozmiarze ATX, co może wydawać się nieco dziwne patrząc na wymiary konstrukcji.

//

Ułożenie podzespołów we wnętrzu obudowy jest nieco inne niż w standardowych konstrukcjach. Zasilacz zamontujemy w miejscu, gdzie standardowo montuje się napęd optyczny natomiast karty rozszerzeń zamocujemy do samego dołu wykorzystując do tego celu standardowe miejsce na zasilacz. Boczny panel obudowy został wykonany z przezroczystego materiału. Na panelu bocznym znajdziemy także standardowe złącza w postaci USB, złącza słuchawkowego i mikrofonowego.

Pozostałe panele Cooler Master MasterBox Q500L są perforowane, co oznacza, że przepływ powietrze we wnętrzu jest swobodny. Obudowa komputerowa Cooler Master MasterBox Q500L została wyceniona na 229 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież