Monitor Acer CB282K i CB342CKC - przeznaczone dla profesjonalistów

Oferta firmy Acer powiększyła się o dwa nowe monitory dla profesjonalistów. Pierwszy z nich otrzymał symbol CB282K natomiast drugi CB342CKC. Jak podaje producent monitory spełnią oczekiwania w zastosowaniach profesjonalnych. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy rozdzielczość 4K czy też możliwość zamontowania monitorów na uchwycie dzięki standardowi VESA.

Charakterystycznym elementem monitorów jest bezramkowy ekran oraz kąty widzenia, które wynoszą 178 stopni zarówno w pionie jak i poziomie. Monitory Acer CB282K i CB342CKC mają wsparcie dla technologii HDR. Ponadto użytkownik będzie mógł skorzystać z technologii Acer VisionCare, która obejmuje rozwiązania Flickerless, BlueLightShield oraz ComfyView. Wspomniane rozwiązania wpływają na zmniejszenie zmęczenia wzroku.

Nowe monitory firmy Acer zostały również wyposażone w uniwersalny port USB 3.1 typ C, który umożliwia podłączenie tabletu, ultrabooka czy też monitora. Czas reakcji w obu monitorach wynosi 1 ms.

Model Acer CB282K został wyceniony na 1599 złotych. W sprzedaży pojawi się w kwietniu bieżącego roku. Model Acer CB342CKC to wydatek rzędu 2299 złotych. Sprzedaż tego monitora zostanie uruchomiona w maju tego roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież