Mobilny głośnik Bluetooth Hama Pocket 2.0 - nowość w ofercie

W ofercie firmy Hama pojawił się mobilny głośnik oznaczony symbolem Pocket 2.0. Głośnik charakteryzuje się niewielką wagą wynoszącą zaledwie 180 g. Ponadto jego niewielki wymiary sprawiają, że możemy go zabrać praktycznie wszędzie. Głośnik w postaci Hama Pocket 2.0 przypadnie do gustu młodszej części społeczeństwa, która spotyka się na plażach i plenerowych imprezach.

Wymiary głośnika wynoszą 8,4x3,8x8,4 cm. Całość została zamknięta w obudowie typu bass-reflex, która sprawia, że dźwięk jest pełniejszy i lepiej brzmiący. Ponadto głośnik dysponuje standardem wodoodporności IPX7, co oznacza nie groźne są mu opady i różnego rodzaju zachlapania pojawiające się na plenerowych imprezach.

Głośnik Hama Pocket 2.0 dysponuje mocą 3,5 W i jest zgodny z technologią Bluetooth 5.0, co sprawia, że jego zasięg wynosi około 10 m. W przypadku braku łączności bezprzewodowej można skorzystać za złącza Jack 3,5 mm lub USB. Wbudowana bateria pozwalana pracę przez okres do 14 godzin. Po rozładowaniu wystarczą 3 godziny w celu naładowania akumulatora.

Głośnik Pocket 2.0. został wyceniony na 19,99 euro.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież