Fury Avenger M+, L i XL - nowe fotele dla graczy

W ofercie firmy Fury pojawiły się nowe modele foteli dla graczy. Nowa seria foteli wzbogaciła się o modele oznaczone symbolem M+, L i XL. Jak informuje producent nowe fotele mają zapewnić graczom wygodę i ergonomię podczas długich sesji gamingowych. Istotną informacją jest fakt, że nowe modele foteli nie zostały zbyt wysoko wycenione.

Siedzisko zostało wykonane z oddychającej tkaniny oraz ozdobione wstawkami z ekoskóry. Nie zabrakło także regulowanych podłokietników i dwóch poduszek znajdujących się w części lędźwiowej i na zagłówku.

Model oznaczony symbolem M+ umożliwia regulację kąta nachylenia oparcia oraz zablokowania w wybranej pozycji. Ponadto fotel jest wyposażony w podnośnik gazowy pozwalający na regulację wysokości. Maksymalne obciążenie fotela to 150 kg.

Modele oznaczone symbolem L i XL charakteryzują się tymi samymi funkcjami z tą różnicą iż posiadają dłuższe siedziska i oparcia.

W przypadku modelu Fury Avenger M+ cena została ustalona na poziomie 449 złotych. Model L to wydatek rzędu 499 złotych natomiast za model XL producent życzy sobie około 599 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież