Logitech Rally Bar, Rally Bar Mini i RoomMate – nowe podejście do wideokonferencji

Firma Logitech w obecnych czasach skupiła się na usprawnieniu wideokonferencji. Firma zaprezentowała nowe urządzenia oznaczone symbolem Rally Bar, Rally Bar Mini i RoomMate. Nowe rozwiązania od Logitecha współpracują z takimi usługami jak Microsoft Teams i Zoom oraz GoTo, Pexip czy też Ring Central. Ponadto urządzenia charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi.

Cechy urządzeń Logitech Bar, Rally Bar Mini i RoomMate:

  • Rozdzielczość do 4K
  • Bardzo czysty dźwięk
  • Inteligentne kadrowanie
  • Bardzo prosta konfiguracja każdego z urządzeń.

W przypadku Logitech Rally Bar i Rally Bar Mini producent skupił się na rozwinięciu procesu analizy pomieszczenia. Po przeprowadzeniu analizy oprogramowanie zaproponuje najlepsze rozwiązanie(kadr) dostępne w obecnej chwili. Logitech Rally Bar świetnie sprawdzi się w średnich pomieszczeniach natomiast Logitech Rally Bar Mini to rozwiązanie przeznaczone do małych pomieszczeń.

Logitech RoomMate to urządzenie, które do działania nie potrzebuje komputera. Przekłada się to na uproszczenie przeprowadzania wideokonferencji i obniżenie kosztów.

Logitech Rally Bar został wyceniony na 3999 dolarów, Rally Bar Mini to wydatek rzędu 2999 dolarów natomiast Logitech RoomMate to wydatek wysokości 999 dolarów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież