Klawiatura Natec Dolphin i mysz Osprey – nowość w ofercie

Portfolio firmy Natec powiększyło się kolejny raz o peryferia komputerowe. Tym razem Natec zaprezentował klawiaturę i mysz bezprzewodową. Urządzenia zostały oznaczone symbolem Dolphin w przypadku klawiatury natomiast mysz otrzymała symbol Osprey. Klawiatura Natec Dolphin została wyposażona w niski profil klawiszy, a mysz w ergonomiczny kształt.

Klawiatura Natec Dolphin posiada aluminiową konstrukcję. Komunikacja z komputerem odbywa się za pośrednictwem trzech rodzajów połączenia bezprzewodowego, a mianowicie:

  • Bluetooth 5.0
  • Bluetooth 3.0
  • Fale radiowe 2.4 GHz.

W każdym z tych rozwiązań zasięg wynosi do dziesięciu metrów. W klawiaturze Natec Dolphin wykorzystano mechanizm nożycowy (X-Scissors). Przekłada się to na cichą pracę i dłuższą wytrzymałość niż w przypadku klasycznej membrany. Osoby, które lubią sterować multimediami z poziomu klawiatury z pewnością ucieszą się na wieść, iż posiada ona aż 13 klawiszy funkcyjnych. Całość do działania wykorzystuje dwie baterie AAA.

Mysz Natec Osprey dysponuje takimi samymi sposobami łączności jak wyżej opisana klawiatura. Na pokładzie znajduje się sensor o maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Rozdzielczość działania myszy można obniżyć do 800 lub 1200 DPI. Zasięg działania myszy również wynosi do dziesięciu metrów.

Klawiatura Natec Dolphin została wyceniona na 169 złotych natomiast mysz Natec Osprey na około 55 złotych. Produkty są już dostępne w sprzedaży.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież