System ogrzewania WiFi od firmy Hama

W ofercie firmy Hama pojawił się nowy system ogrzewania, którym można sterować za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. W skład systemu wchodzi inteligentna stacja grzewcza oraz dwie głowice termostatyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ustalić indywidualny harmonogram ogrzewania każdego pomieszczenia z osobna.

Całość jest sterowana przy pomocy aplikacji zainstalowanej w telefonie. System został wykonany w białej kolorystyce, co ułatwi dopasowanie do wystroju wnętrza. Ponadto montaż termostatów jest bardzo prosty, a ułatwiają to dołączone adaptery dla takich producentów jak Danfoss RA, RAV, Caleffi czy też Giacomini.

Zestaw współpracuje z Amazon Alexa oraz Google Assistant. Dostarczona aplikacja jest kompatybilna z systemem Google Android i Apple iOS. Producent dodaje, że cały system można rozbudować o dowolną ilość termostatów. Do całego systemu można również podłączyć pozostałe produkty z serii Smart Home firmy Hama.

System ogrzewania od firmy Hama został wyceniony na 599 złotych. W przypadku, kiedy chcemy zaopatrzyć się w dodatkową głowicę musimy wydać 189 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież