Kolekcja Logitech G League of Legends

Firma Logitech G wraz z twórcami gry League of Legends zaprezentowały dzisiaj kolekcję akcesoriów gamingowych. W skład całego zestawu wchodzi zestaw słuchawkowy PRO X Gaming, mysz bezprzewodowa PRO Gaming Mouse, klawiatura mechaniczna PRO Gaming Keyboard oraz podkładka pod mysz G840 XL Gaming Mouse Pad.

Cała kolekcja została zaprojektowana z wykorzystaniem charakterystycznego wyglądu Hextech, który spotkamy grając w League of Legends. Ponadto cały zastaw oferuje najwyższa jakość wykonania oraz wydajność.

Każdy z elementów zestawu przybliża gracza do magii, która płynie z gry. Słuchawki oferują dźwięk przestrzenny 7.1 natomiast klawiatura to rozwiązanie kompaktowe bez sekcji numerycznej. W przypadku myszy producent zastosował technologię LIGHTSPEED Wireless oraz czujnik HERO 25K. Ostatnim elementem zestawu jest podkładka o wymiarach 900 x 400 mm, co pozwala na praktycznie nieograniczone ruchy myszy.

Wszystkie produkty z serii League of Legends są już dostępne w sprzedaży. Za zestaw słuchawkowy PRO X Gaming Headset League of Legends Edition zapłacimy 569 złotych. Klawiatura to wydatek identyczne jak headset podobnie jak i mysz. Za podkładkę przyjdzie nam zapłacić 219 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież