Zbuduj sobie komputer z Corsair PC Builder

Nie każdy użytkownik komputera nawet ten zaawansowany jest wstanie sam sobie zmodernizować lub też zbudować komputer od podstaw. Takie osoby do tej pory musiały skorzystać z pomocy wykwalifikowanych osób lub po prostu kupić gotowy komputer ze sklepu stacjonarnego czy też sklepu internetowego. Przyszedł czas na zmiany. Firma Corsair udostępniła darmowe narzędzie w Internecie, które pozwoli nawet laikowi zbudować swój wymarzony PC.

W celu zbudowania komputera wystarczy na samym początku wybrać platformę z jakiej chcemy skorzystać. Wykonując krok po kroku na samym końcu otrzymamy końcowy produkt. Kreator nie tylko dobierze odpowiednie podzespoły, ale również zweryfikuje, czy wejdą one do wybranej obudowy komputerowej, co jest dosyć istotnym elementem. Ponadto firma Corsair dodaje, że narzędzie ma optymalizować konstruowany komputer pod względem finansowym. Zadba abyśmy nie wydali za dużo stosując niewłaściwą pamięć, np. nie obsługiwaną przez procesor.

Użytkownik ma do wyboru tysiące komponentów, które może zamontować do PC. Niebawem mają się także pojawić gotowe szablony.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież