Słuchawki bezprzewodowe Roccat Syn Buds Air i Turtle Beach Scout Air – nowość w ofercie

Słuchawki bezprzewodowe zyskują coraz większe zainteresowanie wśród zwykłych użytkowników, ale również w gronie graczy. Oznacza to, że producenci zaczęli powiększać swoją ofertę o słuchawki TWS. Jednym z takich producentów jest Roccat, który zaprezentował słuchawki Syn Buds Air i Turtle Beach Scout Air. Co oferują nowe pchełki?

Słuchawki do łączności wykorzystują technologię Bluetooth 5.1 i mogą współpracować praktycznie z każdym sprzętem. Należy dodać, że słuchawki zostały wyposażone w tryb o niskich opóźnieniach 60 ms. Akumulator starczy na 20 godzin pracy. Trzeba pamiętać, że jest to łączny czas pracy z etui. Same słuchawki wystarczą na 5 godzin pracy, a pozostałe 15 dostarczy etui. Ponadto Roccat Syn Buds Air i Turtle Beach Scout Air są zgodne z normą IPX4. Rozmowę głosową poprowadzimy dzięki dwóm mikrofonom.

Producent do zestawu dokłada różne rozmiary końcówek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Słuchawki będą miały dostęp do aplikacji mobilnych, które pozwolą na kontrolowanie stanu naładowania oraz zarządzanie elementami dotykowymi.

Słuchawki zostały wycenione na 99,99 dolarów, a ich sprzedaż ruszy 21 marca.

Comments powered by CComment