Caspio - aplikacja, która pomaga ofiarom wojny w Ukrainie

Aplikacja Caspio została stworzona w Dolinie Krzemowej przez amerykańskiego prekursora rozwiązań cloud. Caspio to jedna z najpopularniejszych platform no-code pozwalająca na tworzenie aplikacji internetowej bez konieczności kodowania, co zdecydowania ułatwia i przyśpiesza pracę. W związku z wojną w Ukrainie firma udostępnia swoją aplikację za darmo.

Uzyskać ją mogą wszystkie organizacje zajmujące się pomocą uchodźcom z Ukrainy. Firma posiada główną siedzibę w Kalifornii, ale również w Krakowie czy też Dnieprze na Ukrainie. Doświadczenie pracowników z ukraińskiego oddziału spowodowało, że firma chce jeszcze bardziej zaangażować się w pomoc.

„W Caspio czujemy się zobowiązani do tego, aby pomóc w każdy możliwy sposób w tym kryzysie. Nasza platforma może być bardzo przydatna do szybkiego wdrażania aplikacji i modyfikowania ich w miarę zmieniających się potrzeb. Organizacje rządowe, non-profit i grupy wolontariuszy - zapraszamy do bezpłatnego korzystania z naszej platformy, aby pomóc uchodźcom z Ukrainy” - powiedział Frank Zamani, prezes Caspio.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież