Obudowa komputerowa NZXT H7 – nowa seria nieprzeciętnych rozwiązań

Firma NZXT zaprezentowała nową serię obudów komputerowych. Seria otrzymała oznaczenie H7, a w jej skład zaliczać się będą obudowy: H7, H7 Flow i H7 Elite. Obudowy charakteryzują się prostym i zarazem eleganckim wyglądem. Ponadto jak zapewnia producent temperatury procesora i karty graficznej będą względnie niskie. Dodatkowo obudowy oferują bez narzędziowy montaż paneli bocznych.

NZXT H7

W obudowie NZXT H7 zastosowano otwierany panel górny, co przełoży się na lepszą wentylację, ale również ułatwi montaż radiatorów nawet do 360 mm. Inżynierowie z NZXT pomyśleli także o zarządzaniu okablowaniem stosując szersze kanały oraz haczyki. Model NZXT H7 będzie oferowany w białym, czarnym lub czarno-białym wariancie.

NZXT H7 Flow

Model z końcówką Flow posiada praktycznie takie same cechy techniczne oraz dostępność wariantów kolorystycznych. Jedną różniącą w tym modelu jest dołożenie do zestawu perforowanego panelu przedniego.

NZXT H7 Elite

Jak łatwo się domyślić model Elite posiada wszystkie cechy jakie znajdziemy w modelach H7 i H7 Flow. Jednak w tym modelu producent poszedł na całość i zastosował podświetlenie RGB, panel ze szkła hartowanego oraz trzy wentylatory RGB z przodu o średnicy 140 mm. Do zarządzania podświetleniem producent zastosował 6-kanałowy kontroler wentylatorów z 3-kanałową obsługą podświetlenia RGB. Do zarządzania producent udostępnia dedykowane oprogramowanie w postaci NZXT CAM.

Ceny sugerowane obudów NXZT z serii H7 prezentują się następująco:

  • H7: 139,99 EUR
  • H7 Flow: 139,99 EUR
  • H7 Elite: 209,99 EUR

Ceny sugerowane akcesoriów do obudów NXZT H7:

  • Wspornik do wertykalnego montażu GPU: 89,99 EUR
  • Kontroler wentylatora RGB V2: 34,99 EUR

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież