Smartwatch realme Watch 3 – nowość w ofercie

Oferta firmy realme powiększyła się o kolejnego smartwatcha. Tym razem firma zaprezentowała model o symbolu Watch 3. Urządzenie charakteryzuje się 1,8-calowym wyświetlaczem, funkcją zdrowia, która monitorowana jest całą dobę czy też możliwością prowadzenia rozmów za pośrednictwem łączności Bluetooth. Na pokładzie zegarka znajdziemy głośnik i mikrofon.

Zegarek realme Watch 3 posiada wyświetlacz TFT o przekątnej 1,8-cala i jasności 500 nitów. Do zapięcia służy sylikonowy pasek. Wspomniana funkcja zdrowia w celu rejestracji danych korzysta z tętna, poziomu nasycenia tlenu we krwi, stresu oraz jakości snu. Osoby uprawiający sport będą mogły skorzystać ze 110 trybów sportowych. Dodatkowo firma realme udostępnia aplikację mobilną o nazwie realme Link, która pozwala na śledzenie postępów. Aplikacja posiada także mechanizm doradzający w jaki sposób poprawić swoje wyniki sportowe.

Bateria zamontowana w realme Watch 3 ma pozwalać na tydzień pracy bez ładowania. Dodatkowo zegarek posiada klasę odporności IP68.

Comments powered by CComment