Monitory KFA2 Prisma PR-01 i PR-02 – modele o uniwersalnym zastosowaniu

W portfolio KFA2 pojawiły się dwa nowe modele monitorów o uniwersalnym zastosowaniu. Pierwszy z nich został oznaczony symbolem Prisma PR-01 i jest wyposażony w matrycę o przekątnej 24-cali natomiast drugi oznaczono symbolem PR-02 z matrycą o przekątnej 27-cali. Monitory bardzo dobrze sprawdzą się w biznesie, nauce oraz rozrywce wliczając w to gaming.

Zarówno KFA2 Prisma PR-01 jak i PR-02 posiadają bardzo smukłe ramki, co idealnie sprawdzi się przy konstruowaniu wielomonitorowych stanowisk. Na pokładzie każdego z monitorów znajdziemy złącze USB-C, co pozwala na podłączenie urządzenia mobilnego. Złącze umożliwia również na ładowanie z maksymalną mocą 65 W.

Matryce w monitorach wyświetlają obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, a obraz jest odświeżany z częstotliwością 75 Hz. Zastosowana w nich matryca VA gwarantuje szerokie kąty widzenia. Przekłada się to także na wysoki współczynnik kontrastu 3000:1. Producent nie zapomniał o graczach i zaimplementował wsparcie dla technologii G-Sync Compatible, która niweluje efekt rozrywania obrazu jak i przycinanie.

Na chwilę obecną data premiery monitorów KFA2 Prisma PR-01 i PR-02 nie jest znana tak samo jak i cena. Ceny monitorów będą znane bliżej premiery informuje KFA2.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież