Głośnik mobilny Hama Shine 2.0 – 5 trybów iluminacji i 30 W mocy

Niemiecki producent powiększył swoje portfolio akcesoriów o głośnik mobilny. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Hama Shine 2.0. Mobilek został wyposażony w pięć różnych trybów iluminacji oraz 30 W mocy. W pełni naładowany głośnik pozwala na nawet 12 godzin używania. W celu naładowania wystarczy podłączyć przewód do złącza USB-C.

Obudowa Hama Shine 2.0 to 19,5 x 9,5 x 9,6 cm. W górnej części głośnika znajdziemy przyciski do nawigacji po dostępnych funkcjach. Dodatkowo Shine 2.0 posiada uchwyt do przenoszenia. Całość waży zaledwie 700 g. Kupujący ma do wyboru dwie wersje kolorystyczne: czarną i białą.

Bateria zamontowana w głośniku ma pojemność 2000 mAh. Proces ładowania trwa około trzech godzin. W celu weryfikacji poziomu naładowania wystarczy zerknąć na wskaźnik poziomu naładowania. Za łączność odpowiada technologia Bluetooth 5.0, która zapewnia 10 m zasięgu lub tradycyjne złącze 3,5 mm.

Firma Hama zastosowała w Shine 2.0 ciekawe rozwiązanie. Pozwala ono na sparowanie dwóch głośników w jednym czasie, co przekłada się na zwiększenie mocy do 60 W i uzyskania jeszcze lepszym efektów dźwiękowych.

Hama Shine 2.0 gwarantuje nie tylko spektakularne wrażenia audio, ale również coś dla oka. Na pokładzie znajdziemy 5 trybów oświetlenia LED. Na koniec dodamy, że głośnik charakteryzuje się odpornością na wodę, pył i kurz, co potwierdza norma IPX4.

Głośnik mobilny Hama Shine 2.0 został wyceniony na 349 złotych.

Comments powered by CComment