Logitech ASTRO A30, PRO RACING WHELL i PRO RACING PEDALS – nowości w ofercie

Od 20 do 21 września w Berlinie na wydarzeniu Logi Play firma Logitech zaprezentowała nowy sprzęt dla graczy. Pierwszy z nich do zestaw słuchawkowy Logitech G Astro A30 Wireless Gaming Headset. Drugim zaprezentowanym sprzętem jest kierownica PRO Racing Wheel oraz pedały PRO Racing Pedals. Urządzenia są zaprojektowane z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu.

Zestaw słuchawkowy Logitech Astro A30 został wyposażony w 40 mm przetworniki audio oraz odłączany mikrofon na wysięgniku. Ponadto producent zastosował zaawansowaną technologię bezprzewodową o nazwie LIGHTSPEED 2,4 GHz oraz Bluetooth, które mają zapewnić najwyższą jakość połączenia. Zestaw jest kompatybilny z: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, XB Series X/S, Nintendo Switch, PC, Mobile, iOS i Androidem. Dodatkowo zestaw słuchawkowy Logitech ASTRO A30 umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie poprzez LIGHTSPEED 2.4 GHz Wireless, Bluetooth, np. Spotify oraz przewodowo przez złącze 3.5 mm.

Logitech Astro A30 oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych nazwanych: navy i white. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi ponad 27 godzin.

Kolejną nowością od firmy Logitech jest kierownica PRO Racing Wheel. Producent dodaje, że nowy silnik z napędem bezpośrednim pozwala na osiągnięcie siły 11 niutonów przy bardzo niskim opóźnieniu. Dodając do tego technologię TRUEFORCE, czyli siłowe sprzężenie zwrotne odczucia podczas rozgrywki są jeszcze bardziej realne niż dotychczas. Kierownica oferowana jest w dwóch wersjach zgodna z: PC, PS5 i PS4 oraz z: PC, Xbox Series X/S i Xbox One.

Posiadając kierownicę należy również zaopatrzyć się w pedały Logitech G PRO Racing, które są wyposażone w realistyczny hamulec z ogniwem obciążającym.

Zestaw słuchawkowy Logitech G Astro A30 ma być dostępny w październiku bieżącego roku w cenie 229,99 USB. Na wrzesień 2022 zapowiedziane jest pojawienie się w sprzedaży Logitech PRO Racing Wheel oraz PRO Racing Pedals w cenie 999 USD oraz 349 USD.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież