Mysz bezprzewodowa Xtrfy M8 Wireless – nowość w ofercie

W ofercie firmy szwedzkiej firmy Xtrfy pojawiła się nowa mysz bezprzewodowa. Urządzenie zostało oznaczone symbolem M8 Wireless. Producent będzie oferował gryzonia w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, Frosty Mint, Frosty Purple i Retro. Na pokładzie znajdziemy m.in. sensor PixArt PAW 3395 jak i przełączniki Kailh GM 8.0.

Maksymalna rozdzielczość z jaką będzie mogła pracować mysz Xtrfy M8 Wireless to 26 000 DPI. Polling rate gryzonia wynosi 1000 Hz. Mysz jest rozwiązaniem symetrycznym, tak więc skorzystają z niej zarówno lewo jak i prawo ręczni użytkownicy. Ślizgacze M8 wykonane są z PTFE, a czas pracy na baterii wynosi około 75 godzin.

Mysz Xtrfy M8 Wireless łączy się z komputerem za pośrednictwem łączności 2.4 GHz. Producent dokłada do zestawu przedłużacz do odbiornika USB. Osoby, które preferują łączność przewodową również mogą z niej skorzystać. W opakowaniu znajdziemy 180 cm przewód.

Na koniec dodamy, że szwedzka firma nie ma dla M8 Wireless dedykowanego oprogramowania. Xtrfy M8 Wireless została wyceniona za granicami naszego kraju na 99 dolarów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież