Asus ExpertBook B9 OLED i Asus BR1102 – laptopy dla biznesu i sektora edukacji

Firma Asus zaprezentowała dwa nowe produkty. Pierwszym z nich jest biznesowy laptop oznaczony symbolem Expert Book B9 OLED natomiast drugi produkt to laptop dla sektora edukacyjnego. Producent oznaczył go symbolem BR1102. Oba produkty gwarantują niesamowitą wydajność oraz wszechstronność i uniwersalność. Na pokładzie laptopów znajdziemy najwyższej klasy podzespoły.

Asus ExpertBook B9 OLED to jeden z najlżejszych 14-calowych laptopów na świecie. Obudowa komputera została wykonana ze stopu magnezu i litu. Expert B9 OLED został wyposażony w procesor Intel Core vPro 13. generacji, który jest wspierany przez 64 GB pamięci operacyjnej. Ponadto producent zadbał o system inteligentnego chłodzenia. Wydajność chłodzenia wzrosła o 36%. Całość jest kontrolowana przez system operacyjny Microsoft Windows 11 Pro z szeregiem zabezpieczeń m.in. TPM 2.0. Obraz jest wyświetlany na 14-calowej matrycy OLED o proporcjach 16:10. Dodatkowo Asus ExpertBook B9 OLED został sprawdzony pod kątem wytrzymałości zgodnie z normą US MIL-STD-810H.

Laptop Asus BR1102 to rozwiązanie skierowane do sektora edukacyjnego. Urządzenie dostępne jest w tradycyjnej formie laptopa, ale również w formie konwertowanej 360 stopni. BR1102 to rozwiązanie z 11,6-calowym ekranem. Sercem całej konstrukcji jest procesor Intel Core 12. generacji. Całość obsługiwana jest przez system operacyjny Microsoft Windows 11 Education. Bateria zapewnia nawet 10 godzin pracy.

Comments powered by CComment