W ofercie marki Marshall pojawiły się nowe słuchawki mobilne, które wyróżniają się designem. Producent oznaczył je symbolem Motif II A.N.C. Wśród cech znajdziemy 43 godziny działania, tryb aktywnej redukcji szumów oraz opcję bezprzewodowego ładowania. Stylistyka słuchawek jest utrzymywana w kruczoczarnej kolorystyce z odznaczającą się literą M w kolorze białym.

Z każdej ze słuchawek wychodzi zakończenie, które stabilizuje słuchawkę w uchu. Jeśli chodzi o etui posiada ono zaokrąglone rogi i jest pokryte wyczuwalną warstwą chropowatej tekstury.

Waga słuchawek to zaledwie 4,1 g. Jak podaje producent słuchawki zostały w 70% wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Połączenie ze źródłem dźwięku słuchawki uzyskują wykorzystując technologię Bluetooth 5.3 w wersji BT LE Audio. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie 10 metrów zasięgu. Jakby tego było mało słuchawki Marshall Motif II A.N.C można sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Słuchawki Motif posiadają także obsługę dotykową oraz wbudowane mikrofony do prowadzenia rozmów.

W słuchawkach zostały zastosowane sześciomilimetrowe dynamiczne przetworniki. Obsługiwane są kodeki SBC, MPEG-2 AAC i LC3. Dla osób, które wolą dostosować dźwięk do swoich indywidualnych potrzeb producent udostępnia aplikację Marshall Bluetooth App.

W zestawie znajduje się pokrowiec ze złączem USB-C, który pozwala na 43 godziny korzystania ze słuchawek z wyłączonym trybem ANC. Słuchawki bez etui są wstanie działać przez okres 9 godzin bez ANC. Po uruchomieniu aktywnej redukcji szumów wartość ta nieco spadnie, ale i tak jest to czas 6 godzin.

Słuchawki mobilne Marshall Motif II A.N.C dysponują normą odporności IPX5, a ich cena to 899 złotych.