iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle – ultrapanoramiczny monitor dla graczy

W ofercie firmy iiyama pojawił się nowy monitor z serii Red Eagle skierowany do graczy. Urządzenie zostało oznaczone symbolem G-Master GCB3480WQSU-B1. Monitor oferuje szybszą matrycę w stosunku do swojego poprzednika. Na pokładzie znajdziemy panel VA o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli w proporcji 21:9. Częstotliwość odświeżania monitora wynosi 180 Hz.

Należy dodać, że GCB3480WQSU-B1 Red Eagle posiada zakrzywioną matrycę o rozmiarze 34-cali. Czas reakcji matrycy to 0,4 ms (MPRT), co przekłada się na ostry i pozbawiony smużenia obraz. Nie zabrakło także obsługi technologii AMD FreeSync Premium Pro oraz funkcji HDR.

Matryca jest zamocowana na podstawie, która umożliwia regulację wysokości. Użytkownik ma również możliwość wybrania predefiniowanych ustawień ekranu, a jeśli te nie będą odpowiadać można zastosować własne.

Na koniec dodamy, że monitor iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle posiada funkcję PiP i PbP, które pozwalają odpowiednio na wyświetlenia dwóch i czterech różnych źródeł sygnału.

Monitor iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle został wyceniony na 1699 złotych.

 

Comments powered by CComment