Dell Technologies wprowadza na rynek najnowszy model XPS 13, który obiecuje rewolucję w świecie laptopów dzięki zastosowaniu procesora Snapdragon serii X i innowacyjnej technologii Copilot+. Model ten jest już dostępny na stronie Dell.com, a wkrótce dołączą do niego także modele Inspiron 14 Plus oraz Latitude 7455. Przedsprzedaż modelu Inspiron 14 Plus ruszyła już dzisiaj.

Nowa linia komputerów Dell z funkcją Copilot+ została stworzona z myślą o twórcach i profesjonalistach biznesowych o wysokich wymaganiach. Dzięki zastosowaniu AI, nowe modele oferują wyjątkową wydajność i przełomową żywotność baterii, co pozwala na podniesienie produktywności i efektywności użytkowników. Narzędzia takie jak Cocreator, napisy na żywo, nowe efekty Windows Studio oraz Auto Super Resolution znacząco podnoszą standardy pracy na komputerze.

Dell

XPS 13 to najcieńszy i najlżejszy model marki Dell, wyposażony w procesor Snapdragon X Elite. Jego bateria zapewnia do 27 godzin pracy, co czyni go idealnym narzędziem zarówno do codziennych zadań, jak i tworzenia treści. Ten model z obsługą AI zapewnia niezwykłą responsywność i imponującą prędkość w obsłudze nawet najbardziej wymagających zadań.

Jest to również pierwszy laptop na świecie wyposażony w wyświetlacz Tabdem OLED o przekątnej 13,4 cala, oferujący wyższą jasność i dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami OLED. Model jest dostępny z procesorem Snapdragon X Plus lub X Elite oraz baterią wystarczającą na cały dzień pracy (do 15 godzin), co umożliwia jeszcze szybsze i bardziej wydajne działanie.

XPS 13 zachwyca również czterema głośnikami i wyświetlaczem QHD+ o proporcjach 16:10 i jasności 400 nitów, oferując doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Laptop wykonany z lekkiego aluminium o niskiej emisji jest energooszczędny, co potwierdza certyfikat EPEAT Gold. Dodatkowo funkcja ExpressCharge pozwala naładować laptop już do 80% w zaledwie 60 minut.

Specyfikacja

Detale

Procesor

Snapdragon X Plus / Snapdragon X Elite

Wyświetlacz

Tabdem OLED, 13,4 cala, QHD+ (16:10), 400 nitów jasności

Żywotność baterii

Do 27 godzin / Do 15 godzin

Dźwięk

Cztery głośniki

Certyfikaty

EPEAT Gold

Funkcje dodatkowe

AI Copilot+, Cocreator, napisy na żywo, Windows Studio, ExpressCharge

Nowy XPS 13 od Dell to nie tylko technologia, ale prawdziwy krok naprzód w przyszłość laptopów, które łączą innowacyjność, wydajność i zrównoważony rozwój.