Synology Router RT1900ac – bezprzewodowy router dla każdego

W ofercie firmy Synology pojawiła się kolejna pozycja. Tym razem nie jest to NAS, w których firma się specjalizuje, ale router niezbędny do uzyskania połączenia. Producent oznaczył urządzenie symbolem RT1900ac. Całość kontrolowana jest przez system operacyjny Synology Router Manager w skrócie SRM. System wyróżnia się prostotą obsługi, a dzięki temu nawet mniej zaawansowani użytkownicy będą wstanie skonfigurować router dla siebie.

Wśród możliwości Synology Router RT1900ac znajdziemy takie rozwiązania jak serwer VPN, serwer RADIUS czy też funkcję serwera DNS. Pulpit RT1900ac przypomina ten znany z systemów operacyjnych.

 

Router jest kluczowym elementem każdej nowoczesnej sieci, a jednak często jest skomplikowany w użyciu. Wykorzystując nasze doświadczenia w dostarczaniu sieciowej pamięci masowej i maksymalizacji doznań użytkownika, Synology ma na celu zapewnienie przyjemnego, wydajnego i zaawansowanego rozwiązania dla entuzjastów i użytkowników profesjonalnych,”

 

Synology Router RT1900ac posiada cztery gigabitowe porty LAN, trzy regulowane anteny oraz dwurdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1 GHz. Użytkownik będzie mógł także skorzystać z portu USB 3.0 oraz slotu na kartę pamięci SD.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież