SteelSeries Rival 700 – mysz dla graczy

W sprzedaży pojawiła się mysz firmy SteelSeries oznaczona symbolem Rival 700. Na pierwszy rzut oka gryzoń nie wyróżnia się niczym szczególnym od pozostałych na rynku. Jednak po bliższym spotkaniu okazuje się, że producent zastosował w niej wyświetlacz OLED, powiadomienia wibracyjne oraz wymienialne elementy. SteelSeries Rival 700 współpracuje z oprogramowaniem SteelSeries Engine.

 

Za pomocą wspomnianego oprogramowania użytkownik ma możliwość spersonalizować urządzenie do własnych potrzeb. Dzięki odpowiedniej konfiguracji możliwe jest śledzenie statystyk w grze czy też śledzenie profili. SteelSeries Rival 700 to także powiadomienia wibracyjne, które wspomagają w trakcie gry i pozwalają uzyskać realną przewagę nad przeciwnikiem. Wibracje mogą powiadamiać o kończącej się amunicji oraz o odnowieniu umiejętności postaci.

 

Ciekawym rozwiązaniem w SteelSeries Rival 700 jest możliwość wymiany poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Wśród nich jest sensor optyczny oraz panele przednie, które są dostępne w różnych wzorach i z różnego rodzaju podświetleniem Prism RGB.

 

SteelSeries Rival 700 będzie oferowana w cenie 109,99 Euro. W zestawie znajdziemy dwa kable: jeden o długości 90 cm natomiast drugi o długości 180 cm.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież