TP-LINK Neffos C5 i Neffos C5L – nowe smartfony na rynku

Znana z rozwiązań sieciowych firma TP-LINK postanowiła nieco powalczyć o rynek smartfonów. W związku z tym wprowadziła do swojej oferty dwa modele oznaczone symbolem Neffos C5 oraz Neffos C5L. Urządzenia charakteryzują się obsługą dwóch kart SIM oraz całkiem dobrymi parametrami technicznymi jak na rozwiązania w cenie do 600 złotych. Smartfony Neffos C5 oraz Neffos C5L dostępne są już w wybranych sklepach.

TP-LINK Neffos C5 został wyposażony przez producenta w czterordzeniowy procesor, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci z możliwością rozbudowy o 32 GB przy użyciu karty pamięci microSD. Jeśli chodzi o fotografię to Neffos C5 pozwala na wykonanie zdjęć o maksymalnej rozdzielczości 8 MP aparatem na tylnej klapie natomiast przednim zdjęcie o rozdzielczości 5 MP. Obraz wyświetlany jest na 5-calowym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli.

TP-LINK Neffos C5L został wyposażony w nieco mniejszy wyświetlacz o przekątnej 4,5-cala. Ponadto sercem smartfona jest 64-bitowy procesor i 1 GB pamięci RAM. Dane można zapisać 8 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozbudowy o kolejne 32 GB przy użyciu karty pamięci microSD.

Smartfon Neffos C5 został wyceniony na 599 złotych natomiast Neffos C5L na 379 złotych.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież