Creative iRoar – kolumna przeznaczona dla mobilnych

W ofercie firmy Creative pojawiła się kolejne głośniki nazwane iRoar. Jak podaje producent kolumienek produkt charakteryzuje się wysoką jakością brzmienia oraz inteligentnym przetwarzaniem dźwięku. Montowana fabrycznie bateria pozwala na 20 godzin pracy bez konieczności ładowania. Ponadto Creative iRoar pozwala na rozbudowę i personalizację przy wykorzystaniu zewnętrznych aplikacji.

Sercem Creative iRoar jest procesor SB – Axx1. „Creative iRoar jest najbardziej niesamowitym przenośnym głośnikiem, który kiedykolwiek stworzyliśmy. Ta inteligentna kolumna wytwarza potężny, dwa razy głośniejszy dźwięk niż jego poprzednik i dysponuje znakomitą wydajnością. Jednak najbardziej rewolucyjną zmianą jest niedościgniony stopień personalizacji. Inteligentne urządzenie wraz z wielordzeniowym procesorem SB- Axx1 bazuje na otwartej platformie, pozwalającej dostosować głośnik do indywidualnych preferencji. Ponadto otwarte SDK (Software Development Kit) umożliwia developerom i integratorom przystosowanie iRoar do współpracy z różnym aplikacjami. Z kolei otwarte DDK (Zocking Development Kit) ułatwia wprowadzenie innowacji sprzętowych. Mówiąc uczciwie, żaden z głośników nie dorównuje w tym zakresie iRoar. Wierzę , że to najbardziej inteligentny głośnik na świecie” – komentuje Sim Wong Hoo dyrektor Generalny Creative Technology.

Creative iRoar posiada pakiet programów na najpopularniejsze platformy systemowe. Wśród nich znajdziemy Androida i iOS. Warto również wspomnieć, że iRoar zostały wyróżnione nagrodą CES 2016 Innovation Awards Honoree.

Cena Creative iRoar to 1769 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież