Myszy Sirocco, Blizzard i hub Ravcore – nowy sprzęt dla gracza już jest!

W ofercie firmy Ravcore pojawiły się trzy nowe urządzenia peryferyjne. Producent wprowadził mysz Sirocco, Blizzard oraz hub USB 3.0 CruX. Obie myszy zostały wykonane w czarnej kolorystyce. Mysz Sirocco charakteryzuje się bardziej opływowymi kształtami niż model Blizzard. Hub Ravcore jest jednocześnie uchwytem na kabel od myszy.

Mysz Ravcore Sirocco oferuje programowalne klawisze oraz profile makro, które wśród graczy są wykorzystywane. Dodatkowo producent oddaje do dyspozycji użytkownika dedykowane oprogramowanie. Za płynność funkcjonowania odpowiada sensor optyczny AVAGO 3050 o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI. Częstotliwość próbkowania wynosi od 125 Hz do 1000 Hz. Ravcore Sirocco umożliwia także wybór podświetlenia z szerokiej palety RGB.

Mysz Blizzard jest nieco inne jeśli chodzi o kształt. Producent wyposażył gryzonia w laserowy sensor AVAGO 9800, co przekłada się na bardzo wysoką precyzje. Oprócz tego użytkownik myszy ma możliwość regulowania rozdzielczości. Na pokładzie znajdziemy również programowalne klawisze. Ravcore Sirocco pozwala na regulację rozdzielczości od 1000 do 8200 DPI. W komplecie producent dokłada trzy ciężarki, które można wkręcić w podstawę myszy. Tak jak i poprzedniczka Blizzard pozwala także na personalizację podświetlenia.

Na sam koniec został nam Hub USB 3.0 CruX. Producent wyposażył urządzenie w cztery porty USB w wersji trzeciej. Dodatkowo do zestawu dołączony jest zewnętrzny zasilacz sieciowy. To co wyróżnia huba na tle konkurencji to funkcja podtrzymywania kabla od myszy.

Myszy Ravcore Blizzard i Sirocco wraz z Hubem Crux można już nabyć w sklepach.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież