PocketBook InkPad 2 – czytnik ebook z 8-calowym wyświetlaczem

PocketBook InkPad 2 to najnowsza wersja, docenionego przez użytkowników 35 krajów, czytnika ebook z 8-calowym wyświetlaczem z przednim podświetleniem. W stosunku do poprzednika w InkPad 2 poprawiono parametry optyczne wyświetlacza oraz ergonomię klawiszy za pomocą, których przerzucamy strony. Ponadto PocketBook InkPad 2 jest lżejszy i wygląda nowocześniej.

„W najnowszym czytniku zastosowano jednak konstrukcję, która zapewnia jeszcze wyższy kontrast w porównaniu do PocketBook InkPad. Istotną technologią jest także bezpieczne dla wzroku przednie podświetlenie LED, dzięki któremu można korzystać z urządzenia w każdych warunkach oświetlenia”.

PocketBook InkPad 2 swoimi rozmiarami odpowiada wielkości tradycyjnych książek, co przekłada się na wysoki komfort używania. Urządzenie bardzo dobrze leży w dłoni. Dodatkowo InkPad 2 pozwala na obsługę 18 rożnych formatów tekstowych oraz czterech formatów graficznych. Waga czytnika to zaledwie 305 gram.

 Sercem konstrukcji jest 1 GHz procesor, który współpracuje z 512 GB pamięci operacyjnej. Wewnętrzna pamięć urządzenia wynosi 4 GB, co pozwala na przechowywania około 2000 tytułów. W przypadku kiedy zabraknie wolnej przestrzeni wystarczy zamontować kartę pamięci microSD i cieszyć się jeszcze większym księgozbiorem.

 Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 2500 mAh. PocketBook InkPad 2 niebawem pojawi się na polskim rynku w cenie 799 złotych. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież